
Кліпса для гофри сіра 16 мм (100 шт.) APRO
88,60 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 210003
+380 (50) 531-27-18
- +380 (67) 248-87-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліпс для труб і гофри виробництва APRO, призначена для фіксації гофрованих і гладких ПВХ труб до різних поверхонь. Конструкцією передбачені спеціальні засувки, які дають змогу стикати кліпси в один ряд. Також є спеціальний отвір під саморізи, шурупи або гвинти.
У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати Кліпсу для гофри виробництва APRO, за найвигіднішою ціною з гарантією якості та швидкою доставкою в будь-яку точку України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Колір елемента кріплення | Сірий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Робоча температура | - 45 °C +80 °C |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Розмір | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,60 ₴/упаковка
